HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Buca temizlik şirketi olarak sizlerin kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla elde etmesini misyonumuz bildik. Çünkü tüm İzmir ve ilçelerinde verdiğimiz hizmetler ile sizlere hızlı hizmetin nasıl verileceğini detayları ile sunuyoruz.

Kendimizi tanıtalım

 

Buca apartman temizlik şirketi sektör sıralamasında 25 yıllık sektörel tecrübemiz ile fark yaratıyoruz ama ilk günki gibi topyekun şekilde kendimi daha da geliştirmek adına arge çalışmaları yapıyoruz. Ayrıca Buca apartman site temizliği hizmetimiz ile İzmir’ in bütün ilçelerinde temizlik hizmeti sağlıyoruz. Fakat sağlık bakanlığı yönetmelikleri ve yönergelerine uygun bir şekilde temizlik maddesi kullanmaktan çekinmiyoruz. Çünkü Özokname temizlik şirketi olarak sektördeki yılların verdiği tecrübemiz ile sizlere en kaliteli hizmeti  en uygun fiyatlarla verme politikasını benimsedik.

Amacımız nedir?

 

Tek dileğimiz sizlerin mutlu müşterilerimiz arasındaki yerinizi almanız ve ailemizin bir ferdi olmanız. Çünkü hizmetlerimizden anında faydalanmak ve uygun fiyat teklifleri almak için en hızlı iletişim yolu olan WhatsApp mesaj hattımız ile anında beklemeden geri dönüş alabilirsiniz. Özokname temizlik şirketinin tüm genel temizlik hizmetleri izlediği adımları buradan okuyabilirsiniz. Firmamız ile lütfen detaylı iletişime geçiniz.

 

VİZYONUMUZ

İzmir’ de en iyi temizlik şirketi olmak. Çünkü siz değerli müşterilerimiz herşeyin en iyisini hakediyorsunuz.

MİSYONUMUZ

Etkinliğimiz çevikliğimiz  ve verimliliğimizle müşterilerimize, çalışanlarımıza,  topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmak. İşte bunun yüzünden kendizi geliştirmek adına ar-ge çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Vermekte olduğumuz hizmetlerin detaylarını sunuyoruz.

Tüm Kurum ve Kuruluşlara Personel Temini
Ev, Daire Yazlık ve Ofis Temizliği
İç ve Dış Cephe Cam Temizliği
İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti
Sert Zemin Temizliği ve Cilası
Apartman Temizliği
Merdiven Temizliği
Ev İşlerine Yardımcı Eleman Temini
Yangın Sonrası Temizlik
Su Baskınlarına Müdahale ve Temizliği
Aile Sağlığı Merkezi Temizliği (Sağlık Ocağı Temizliği)

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Adres   :  1010 sokak ufuk mah. şirinyer buca İzmir

Telefon : 05424203593

DETAYLI BİLGİ ALMAK VE RANDEVU TALEP ETMEK İÇİN BİZE YAZIN